Cargo Solutions s.r.o.

Cargo Solutions s.r.o.

č.p. 108
267 62 Osek

(English) Czech Republic

+420 734 782 782
info@cargosolutions.cz

Kontaktní formulář

O naší společnosti

Cargo Solutions je dynamicky se rozvíjející společnost, jejíž hlavní doménou je naprostá profesionalita, individuální přístup a seriózní jednání s každým klientem. Jak již napovídá název naší společnosti, o každý náklad, který nám je svěřen do péče, se dokážeme spolehlivě postarat a dopravit jej na dané místo ve sjednaný čas. Disponujeme rozsáhlým vozovým parkem, který uspokojí všechny Vaše požadavky. Cargo Solution, Váš odborník na mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravu.

Výpis z Živnostenského rejstříku
Koncese pro silniční motorovou dopravu
Osvědčení o registraci DIČ
Licence pro mezinárodní silniční nákladní přepravu
Informace o ochraně osobních údajů pro zákazníky a obchodní partnery

Jsme členem sdružení dopravců, silniční doprava, ČESMAD BOHEMIA

ČESMAD BOHEMIA
Cargo Solutions

Proč zvolit právě nás?

Největší předností naší společnosti jsou lidé. Naši profesionálové v oboru vnitrostátní i mezinárodní kamionové dopravy jsou připraveni vyřešit i ty nejsložitější logistické výzvy. Neváhejte se na nás obrátit. Vždy pro vás navrhneme to nejlepší možné řešení.

Kdo jsme?

Jsme přepravní společnost, která se opírá o dlouholeté zkušenosti našich odborníků v oblasti přepravy. Disponujeme týmem špičkových profesionálů v oboru a rozsáhlým vozovým parkem. Jsme připraveni zajistit přepravu zásilek všech velikostí i druhů zboží.

Duvěra, spolehlivost, flexibilita

To jsou hodnoty kterých si v Cargo solutions s.r.o. nejvíce považujeme. Žádná zakázka pro nás není příliš malá a žádná výzva pro nás není příliš velká. Přesvěčte se o tom a sjednejte si přepravu vašich zásilek již dnes. Věříme, že vaši důvěru nezklameme.

Důvěřujte profesionálům

Veříme, že oceníte profesionalitu našich přepravních specialistů při hledání nejoptimálnějších řešení přepravy vašich zásilek. Náš tým je každý den připraven hledat způsoby, jak dopravit vaše zásilky do cíle včas, v pořádku a za těch nejvýhodnějších podmínek, přesvěčte se o tom a kontaktujte nás.